Canias ERP

Neden Canias ?

Her ölçekte firmaya uygun olan yazılımı sayesinde tüm süreçlerinizi, şeffaf ve kontrol edilebilir hale getirerek firmanızın verimini artırabilirsiniz. canias ERP hem standart uyarlanabilir ERP şeklinde hem de özgün geliştirme platformu olarak sunulabilir. Bu yenilikçi altyapısı ile terzi usulü yazılım konseptiyle tüm sektörlerin ihtiyaçlarına %100 karşılık veren bir çözüm olanağı sağlar.

Çözüm Ortağıeydone
ÜrünERP
Websiteias.com.tr
Tags, ,

IAS, ERP konusundaki 25 yılı aşan tecrübesi ve 800'ün üzerinde farklı müşterisinde gerçekleştirdiği ERP projelerinden elde ettiği birikimleri bir araya getirerek belirli sektörlere hazır çözümler sunuyor.

Size Özel Çözümler

İster standart bir sistemi araştırıyor olun ister kendinize özgü bir uygulama bakıyor olun, her ikisini de canias ERP’de bulabilirsiniz. Daha önceden de belirttiğimiz IAS’nin yenilikçi yazılım altyapısı, müşterilerin terzi usulü yazılım konseptinin avantajını yaşamasını sağlar. Bu nedenle, canias ERP hem standart uyarlanabilir ERP şeklinde hem de özgün geliştirme platformu olarak sunulabilir.

İlk konseptte, eydone ekibi çözüm ve danışmanlık partneri olarak rol alır, size en uygun düzenlemenin belirlenmesi ve uygulanmasını sağlar. İkinci konseptte ise sizin geliştirme partneriniz olarak rol alır. Bu anlamda programın kaynak kodu olan TROIA’ya müşterilerinin direkt erişimini sağlayarak maksimum yaratıcılık özgürlüğünü müşterilerine garanti eder.

Projenin temel uyarlama aşamasına ek olarak, şirketinize özel olarak oluşturulan geliştirmeler ve süreçlerinizin yapısına göre kurgulanmış olan canias ERP ’nin işletmenize adaptasyonu süresince sizi destekliyoruz.

Uzmanlığımız

ERP projeleri için uzun süreli deneyim ve tecrübe önemli bir faktördür. eydone danışmanları, aynı zamanda teknik ve uygulama konusunda uzmandırlar. Danışmanlarımızın analitik ve konsept bilgileri yanında programlama, problem çözme ve çözümleri uygulama konusundaki uzmanlıkları, müşterilerimizin desteklenmesi ve proje aşamasında büyük önem arz etmektedir. Danışmanlık ekibi, kapsamlı teknik deneyimlerinin yanında yerel ve ulusal birçok farklı sektörden firma ile gerçekleştirilen projelerde tecrübe sahibi olmuşlardır.

eydone, firmanıza en uygun olan çözümü tasarlamak ve bunu en verimli şekilde süreçlere uygulamak adına, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde anlamaya büyük önem vermektedir. Ek olarak, danışmanlarımız, son kullanıcıların ihtiyaçları ve ergonomik ekranlar konusuna da odaklanmaktadır.

Entegre edilmiş bir ERP yazılımındaki en yüksek verimlilik noktası, çözümlerin tüm çalışanlar tarafından tamamı ile kabul edildiği anda ortaya çıkacaktır. Bu noktayı sağlamlaştırmak için, danışmanlarımız proje döngüsü içerisinde küçük gruplar halinde kullanıcı eğitimleri de vermektedir. eydone farklı sektörlerin ihtiyaçları ve yapılarına ilişkin geniş bir tecrübeye sahiptir.

Sektörel tecrübemiz, benzer sektörlerdeki projelerin uygulamalarında hızlı olmamızı ve müşterilerimizin canias ERP’nin uyarlanması aşamasında ciddi maliyet avantajı elde etmesini sağlar.