EAM2

E-ARŞİV - EAM

caniasERP e-Arşiv Yönetimi – e-Archive Management (EAM) modülü ile kullanıcılar, satış ve satınalma gibi süreçlerinde oluşturdukları tüm e-Arşiv belgelerini uygulama üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sistemine kolayca aktarabilirler.

e-Arşiv modülü sayesinde, oluşan e-Arşiv belgesinin GİB’e veri girişi anında sağlanarak, yapılan işlem hem GİB’e hem de karşı taraftaki muhataba raporlanmış olur. Firma işlem yaptığı anda karşısındaki muhatap işlemi anlık olarak takip edebilir. caniasERP Mail Uygulaması Modülü entegrasyonu sayesinde de oluşturulan e-Arşiv belgesi karşı tarafa e-posta yolu ile iletilebilir.

e-Arşiv KULLANICI AYARLARI

Kullanıcı bazlı sistem ayarlarının yapılabilmesi sayesinde Fatura çıktısında görünecek ek bilgilerin tanımlanması, Sistem belge tiplerine göre e-Belge numara aralıkları ve ön ek atamaları, 2/3 haneli ön ek atama imkanı, Sistem belge tiplerine göre xslt tanımı gibi özellikler kullanıcı bazlı olarak tanımlanabilmektedir.

e-Arşiv ÖZELLEŞTİRME

Sistem e-Arşiv özelleştirme özelliği sayesinde, e-fatura belge tiplerine göre UBL (Universal Business Language) içerisine yeni tag eklenmesi/çıkarılması veya tag değerlerinde değişiklik yapabilme imkanı sunmaktadır.

e-Arşiv YÖNETİMİNİN DİĞER MODÜLLER İLE ENTEGRASYONU

e-Arşiv Yönetimi caniasERP içindeki diğer modüller ile bütünleşik bir yapıya sahiptir. Satış Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Fatura Kontrol, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Genel Muhasebe, Doküman Yönetimi entegre olduğu başlıca modüller arasında yer almaktadır.

ÖZELLİKLERE GENEL BAKIŞ: