e-bankacilik-front

E-BANKACILIK

Birden fazla banka ile çalışıyor, her gün hesap hareketlerinizi kontrol etmek ve işlemlerinizi muhasebeleştirmek için saatlerinizi mi harcıyorsunuz? Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Sizin için ürettiğimiz özel çözümlerden biri olan e-bankacılık hizmeti ile tüm banka hesap hareketlerinizi tek bir ekrandan anlık takip ederek, otomatik olarak hesap hareketlerinizi ERP’ye aktarıp, muhasebeleştirebilirsiniz.

BANKA HESAPLARINIZA GİRMEDEN İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN!

e-bankacılık hizmeti tek bir panel üzerinden çalışır. Bu sayede çalıştığınız tüm bankalara hesap ekstrelerinizi almak üzere ayrı şifrelerle giriş yaparak kaybettiğiniz zamanı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

ERP ENTEGRASYONU İLE ZAMANDAN KAZANIN!

e-bankacılık çözümü sayesinde farklı bankalardan elde edilen veriyi tüm bilinen ERP sistemlerine aktarıp, muhasebeleştirerek yaşadığınız zaman kaybına ve hatalı işlemlere son verebilirsiniz.

İSTEDİĞİNİZ YERDE İSTEDİĞİNİZ ZAMAN KULLANIN!

Lokasyon bağımsız yapısı ile tüm cihazlarınızdan sisteme online olarak erişim sağlayabilir, dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman e-bankacılık çözümünün sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

BANKA HESAP BAKİYELERİNİZDEN EMİN OLUN!

Banka mutabakatı özelliği ile hesap bakiyelerinizi anlık olarak görüntüleyebilir, rakamları anında doğrulayarak, hesap bakiyenizden emin olabilirsiniz.