ERP Satın Alma Rehberi

Global bir teknoloji firması olan IAS, yazılım ve donanım ürünleriyle firmaların Endüstri 4.0 yolculuklarında ihtiyaç duydukları tüm çözüm ve hizmetleri sunar.

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber

“IAS, canias4.0 çatısı altında, firmaların ihtiyaç duydukları tüm teknoloji yine tamamen kendi ürünleriyle geliştiren, müşterilerine donanım ve yazılım ürünleri sunan global bir teknoloji firması. Kurulduğumuz günden bu yana tüm çalışmalarımızı yarını tasarlayarak gerçekleştirdik; aynı misyon ile üretmeye devam ediyoruz: Yeni ürünümüz Industrial Application Object (IAO) ile canias4.0 ekosistemindeki tüm ögeleri birer nesne olarak sunuyoruz. Artık, caniasERP’nin 74 modülü hem tek başına yaşayabilen hem de diğer bütün nesnelerle entegrasyon yeteneğine sahip birer nesne olacak. (Module as Service, MAS) Partnerlerimiz ve müşterilerimiz, bu nesneleri kullanarak ekleme ve yeni fonksiyonlar geliştirme şansına sahip olacak.

30 yıllı aşkın tecrübemiz ve vizyonumuzun ürünü olan konfigüratör sistemimizi de web sitemizde hizmete sunduk: Bir fonksiyon listesi oluşturduk. Bu fonksiyonları modüllerimizin altına koyduk ve hangi projede, modülde, hangi fonksiyonlar olduğunu ve müşteriye nelerin implemente edilmesi gerektiğini listeledik. Müşteri adayımız, web sitemiz üzerinde bulunan tool’umuz ile kendine bir teklif oluşturabiliyor. Bu sırada sistem, arka planda adayın girdiği sektör, çalışan sayısı, ülke vb. verileri kullanarak projenin genel hatlarını belirliyor. Projelerimizi daha teklif aşamasındayken tüm detayları ile değerlendiriyor, işin en başından doğru proje metotları belirleyerek başarılı operasyonlar gerçekleştiriyoruz.”

Ürün ve Hizmetlerimiz

Global bir teknoloji firması olan IAS, yazılım ve donanım ürünleriyle firmaların Endüstri 4.0 yolculuklarında ihtiyaç duydukları tüm çözüm ve hizmetleri sunar. Firma, canias4.0 çatısı altında; kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP, IoT, big data, AI (yapay zeka), cloud çözümleri, kendi veritabanı iasDB, iş zekası çözümü caniasIQ ve e-Devlet entegrasyonları başta olmak üzere pek çok inovatif ürünü hizmete sunuyor. IAS, 2021 Kasım ayında yeni ürünü Industrial Application Objects’i (IAO) de duyurdu. IAO ile canias4.0 ekosistemindeki tüm ögeler hem tek başına yaşayabilen hem de diğer bütün nesnelerle entegrasyon yeteneğine sahip birer nesne olarak sunuluyor.

IAS, tecrübeli ekibi ile danışmanlık, bünyesinde bulunan IAS Business Academy (IBA) ile de eğitim hizmetleri sunar. IAS danışmanlık ekibi, firmaların tüm proje süreçlerini profesyonel biçimde yönetmeleri, özel geliştirmeler yapılması ve implementasyon süreçlerinde rehberlik eder. Firmalar, implementasyon ve adaptasyon sürecinin en verimli şekilde gerçekleştirilebilmesi için IBA’da düzenlenen Türkçe, İngilizce, Almanca ve Korece dillerindeki eğitimlere katılabilirler. IBA’da caniasERP bünyesindeki tüm modüller, TROIA, iasDB, canias IQ, IoT gibi pek çok konu başlığının yanı sıra Endüstri 4.0’ı ilgilendiren güncel konularda da eğitimler düzenlenir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp