Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bilgilendirmesi

Tunacı Yazılım ve Danışmanlık Elekt. İth. İhr. San. ve Tic. Ltdi. Şti.

Kullanım Koşullarının Kabulü

Bu siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

Sitenin Sizin Tarafınızdan Kullanımı

Aksi belirtilmediği takdirde (www.eydone.com) Tunacı Yazılım ve Danışmanlık web sitesi sizin kullanımınız için hazırlanmıştır.

Sitenin sunduğu her türlü bilgi, yazılım, ürün veya hizmetler, tarafınızca değiştirilemez, kopyalanamaz, aktarılamaz, teşhir edilemez, ifa edilemez, çoğaltılamaz, yayınlamaz, lisans verilemez, bunlardan başka işler türetilemez, satılamaz veya devredilemezdir.

Sitede yer alan yazılı ve görsel materyallerin tümü Tunacı Yazılım ve Danışmanlık’ye aittir. Sitedeki materyallerin Tunacı Yazılım ve Danışmanlık’nin izni dışında çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması, teşhir edilmesi, aktarılması ve benzeri faaliyetlerde bulunulması yasaktır. Tunacı Yazılım ve Danışmanlık yazılımın ve ilgili fikri mülkiyet haklarının bütün tasarruf haklarını elinde bulundurur.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Sitemizde istenen kişisel bilgileriniz hizmetlerimizin sunulabilmesi, bilgilendirme, iletişim vb. durumlar için kayıt altında tutulmaktadır.

Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, e-posta adresiniz, telefonunuz, iş veya ev adresiniz, şirketinizle ve şahsınızla ile ilgili bilgiler olabilir.

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan Web sitemize verildiğinde kaydedilir.

Site, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

Kişisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, size diğer Tunacı Yazılım ve Danışmanlık ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler SMS veya e-posta aracılığı ile gönderebiliriz.

Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz.

Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde (www.eydone.com) Tunacı Yazılım ve Danışmanlık tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.

Tunacı Yazılım ve Danışmanlık, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Tunacı Yazılım ve Danışmanlık ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Tunacı Yazılım ve Danışmanlık haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) Tunacı Yazılım ve Danışmanlık çalışanlarının veya aracılarının, Tunacı Yazılım ve Danışmanlık ürünü/hizmeti kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Tunacı Yazılım ve Danışmanlık, kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanır. Örneğin, sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

Tunacı Yazılım ve Danışmanlık bu sitedeki malzemeleri sağlamakla, bunların her zaman sizin tarafınızdan kullanılabilir olmaya devam edeceğini temin etmez. Sitenin tamamını ya da herhangi bir kısmını size haber vermeden kapatmaya yetkilidir. Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Güvenlik Bildirimi

Tunacı Yazılım ve Danışmanlık, erişim şifresi gibi bilgilerin sizin tarafınızdan belirlenmesine olanak sağlar. Erişim şifresinin unutulması durumunda kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresine yeni şifre oluşturma bağlantısı gönderilir. Bu sayede bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesini engeller.

Sorumluluk

Sitemize ait gizlilik ve güvenlik konuları yukarıda açıkça ifade edilmiştir. Tunacı Yazılım ve Danışmanlık, www.eydone.com web sitesinin sizin tarafından kullanılmasıyla oluşan hiçbir hasar ya da zarardan sorumlu değildir. 

Bu gizlilik bildirimi, TUNACI YAZILIM VE DANIŞMANLIK ELEKT. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ‘ye ait www.eydone.com web sitesinin veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklamaktadır.

Bu web sitesinde kullanılan resimler şunlardan alınmıştır:

Tunacı Yazılım ve Danışmanlık
Industrial Application Software / canias40.com
Shutterstock.com
freepik.com
pngwing.com