EYDONE - CAD Entegrasyon

EYDONE CAD, neredeyse tüm popüler CAD uygulamalarından mühendislik malzeme listelerini, üretim rotaları ve malzeme listeleri için popüler ERP uygulamalarıyla uyumlu bir formata dönüştürerek mühendislikten üretime geçişi otomatikleştirmek için son derece esnek bir çözümdür. Hatta öğeleri ve envanter stok kayıtlarını oluşturabilir veya güncelleyebilir, üretim çevrim sürelerini hesaplayabilir ve çok daha fazlasını yapabilir!

İşletmeniz için faydalar

ba-017

Piyasadaki diğer uygulamalar, verilerin aynı olduğunu varsayarak verileri CAD’den ERP’ye eşler. Daha da kötüsü, mühendislerin CAD sistemlerinde ERP ile ilgili verileri kopyalamasını gerektirir. Bu yöntem kusurludur ve üretim operasyonlarını, maliyetleri ve ERP özelliklerinden yararlanmak ve planlama, çizelgeleme ve maliyetlendirme gibi diğer ERP verilerini belirlemek için karmaşık kurallara dayalı bilgiden yoksundur.

ad08914

EYDONE, kendine özgü zekası ile çalışma sürelerinin hesaplanmasına, envanter kayıtları veya stok kodlarının oluşturulmasına olanak tanır, saatlerce süren zihin uyuşturan çalışmaları sadece dakikalara indirerek zahmetsiz bir incelemeye dönüştürür, size zaman kazandırır. Doğru malzeme planlaması ile hassas üretim süreçlerinde veri girişi hatalarını azaltır.

ba-008

EYDONE, ERP ve CAD sistemleri ve tasarım modellerinin yanı sıra bu uygulamalarda depolanan kalem dosyaları ve malzeme listeleri ile sorunsuz bir şekilde eşleşir. 

Bu verileri ERP sistemi içindeki üretim modülü ile uyumlu bir formata dönüştürür, ürün ağaçları, rota yapıları, malzeme listelerienvanter (stok yerleri) ve daha fazlası için ERP kayıtları oluşturur ve/veya günceller.

EYDONE Nesting (Çok yakında...)

Sac levha, plastik alt tabakalar, ahşap ve diğer yassı malzemelerle çalışan birçok üretici, hurdayı azaltmak için parça yerleşimlerini optimize etmek ve her bir levhadan mümkün olan en fazla bitmiş ürünü elde etmek için ve üretim verimliliğini artırmak için yerleştirme yazılımlarına büyük ölçüde güveniyor.

Piyasada pek çok harika yerleştirme uygulaması vardır ve bunların çoğu yerleştirme yazılımını üreticinin ERP sistemine bağlamak için bazı (sınırlı da olsa) işlevsellik sunar. Diğer yerleştirme uygulamaları, yerleştirme ve ERP uygulamalarının yeni sürümleri yayınlandıkça maliyetli, geliştirmesi zaman alıcı ve bakımı zahmetli olabilen özel, tek seferlik entegrasyonlara dayanır.

EYDONE NEST, arka uç ERP sistem verileriyle en popüler yerleştirme uygulamalarına bağlanan standart bir entegrasyon platformu sağlar ve verilerin iki uygulama arasında sorunsuz bir şekilde akmasını sağlar. EYDONE NEST’in üretim süreçleriniz için doğru çözüm olup olmadığını keşfetmek üzere yerleştirme sürecinizin derinlemesine bir analizini planlamak için bizimle iletişime geçin.

Hemen teklif alın, üretiminizi hızlandırmaya başlayın...