ERP çözümümüz ile iş süreçlerinizi otomatikleştirin

Çapraz işlevli çözümümüzle iş süreçlerinizi gözden geçirin ve optimize edin, zamanınızı ve eforunuzu azaltın. Donanım bağımsız, düşük BT altyapı maliyetleri ile kolay implementasyon avantajı. İşte bu canias4.0.

Entegrasyon yeteneklerimize sadece bir örnek

Kapsamlı modül listemizin bağlantı haritası

Geniş kapsamlı modüllerimiz

Modül seçeneklerimizin ana kategorileri

caniasERP ile verimli ve etkin süreçler

canias4.0, dijital dönüşüm sürecinde olan ya da verimliliğini artırmayı hedefleyen şirketler için çeşitli çözümler içeren kapsamlı bir yazılım teknolojisidir.

Şirketlerin kendi pazarlarında rekabetçi ve sürdürülebilir olabilmek adına kaynaklarını en yüksek verim ile yönetmeleri gerekir. Dijital dönüşüm sürecini yüksek verim ile yönetebilmek için pek çok araca ihtiyaç duyulur. Bu nedenle canias4.0, iş sürecinin her alanını iyileştirebileceğiniz bütünleşik bir çözüm sunar. ERP, IoT, BI, geliştirme araçları, veritabanı ve bulut çözümlerinin tamamı canias4.0 teknolojisinde mevcuttur.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, standart teklifler yerine bireysel olarak yapılandırılabilen, esnek ve yüksek performanslı ürünlere ihtiyacınız var. Kurumsal kaynak planlama çözümümüz caniasERP, sektör bağımsız, esnek ve uyarlanabilir yapısı ile her bir firmanın ihtiyacına göre özel olarak uyarlanabilir. Ambalaj, otomotiv, madencilik, savunma vb. endüstriler için caniasERP tek bir pakette eksiksiz çözümler sunar.

Sunduğumuz tüm çözümler gibi caniasERP de benzersiz avantajlar sunar. caniasERP sayesinde üretim, organizasyon ve yönetim süreçlerinizi tek bir noktadan kontrol ederek maksimum seviyede verim elde edebilirsiniz.

ERP bir tak-çalıştır çözümü değildir. Bu nedenle, ERP yatırımı yaparken, sadece çözüme değil, onu kimin uygulayacağına da dikkat ederek karar vermeniz çok önemlidir. ERP uygulama ekibinin becerisi, bilgisi, uzmanlığı ve sektör deneyimi hakkında ciddi bir değerlendirme yapmanızı gerekir.

Uzmanlardan oluşan proje ekibimiz; süreçlerinizin ve gereksinimlerinizin analizi, uyarlamanın ayrıntılı planlaması, uygulama, uygulanan çözümün gereksinimlerinizi karşıladığından emin olduğumuz proje tamamlama, eğitimler, yükleme yamaları, güncellemeler, düzenleme, sürekli destek ve yeni sürüm yükseltmeleri gibi konularda her zaman hizmetinizde.

Yekinliklerin kişisel ve kurumsal doğrultuda sürekli geliştirilmesi büyük önem taşır. Bünyemizde bulunan eğitim kurumumuzla, ürünlerimizden en yüksek verimin alınabilmesi, operasyonel verimlilik ve iş mükemmelliğini sağlanması adına sürekli olarak müşterilerimize destek veriyoruz.

İş süreçlerini canias4.0 yöneten ve yönetmeyi planlayan herkes, caniasERP modül eğitimlerinin yanı sıra dijital dönüşüm, Endüstri 4.0, büyük veri ve iş zekası başlıkları altında eğitimler ve seminerler sunuyoruz.

Müşterilerine açık kaynak kodu ile sunulan, nesne yönelimli yapıda bir geliştirme ortamı olan TROIA, caniasERP ve diğer canias4.0 teknolojileri ile tamamen entegre şekilde çalışır.

Adaptasyon ve yeniden programlamanın hız ve esnekliğine yeni standartlar getiren TROIA Platformu, bakım sözleşmesi olan tüm müşterilere standart yazılımla birlikte teslim edilir. Müşterilere açık kaynak kodu ile sunulan TROIA, nesne odaklı transfer yöntemi sayesinde, firmaların kendi ihtiyaçları doğrultusunda özel geliştirmeler yapmalarına ve sürüm geçişlerinden etkilenmeden yazılımlarını kullanmaya devam etmelerine olanak sağlar.

TROIA sayesinde, standart kaynak kodunda herhangi bir değişiklik yapmak zorunda kalmadan uygulamayı özel ihtiyaçlarınıza göre geliştirmeye devam edebilirsiniz. TROIA ortamında ayarlamalar yapabilir, belirli uyarlamalarla ilgili maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltılabilirsiniz. Ayrıca TORIA sayesinde üçüncü parti hizmet sağlayıcılara olan ihtiyacınız da ortadan kalkar.

Proje yönetimi ve uygulama süreci

Mükemmel uyum

Hedefimiz, ERP yazılımınızın şirket yapınıza göre uyarlanabilmesi ve ihtiyaçlarınıza en yüksek verimle yanıt verebilmesi. Bu nedenle, sizinle işbirliği içinde, belirli bir proje yönetim metodolojisi takip ediyoruz:

  • Proje organizasyonu: Hedef tanımı, proje yönetimi, kontrol planı, maliyet planı.
  • Ön çalışma: Mevcut durumun, ihtiyaçların ve gereksinimlerin belirlenmesi, zayıf noktaların analizi, çözüm raporunun hazırlanması
  • İmplementasyon: Önceliklendirme, gerekirse eski sistemden aktarım, değişiklikler için taslak, veri ve iş akışlarının tanımlanması
  • Sisteme aktarım: Arayüzlerin ve değişikliklerin programlanması, kullanıcıların eğitimi, üretim koşullarının simülasyonu, sisteme veri girişi, sistem uygunluğunun analizi, sistem optimizasyonu

Deneyimlerimizden yola çıkarak firmalar için en uygun çözümleri kullanıyoruz. Kişisel müşteri portalınız ile implementasyon sürecinin tüm adımlarını dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz.

Proje uygulamasında izlediğimiz adımlar

Hemen teklif alın ve canias4.0 yolculuğunuza bugün başlayın!